Jirka F.

něco o mně, návody k hrám, překlady her

Něco o mně

Narodil sem se v roce 1953. Ve škole jsem prospíval-neříkám šprt, ale učení mi šlo. Po základce jsem jezdil na Kladno na strojní průmyslovku, kterou jsem úspěšně zakončil maturitou. Po nepřijetí na VŠ, kam jsem se hlásil, mi nezbylo nic jiného než nastoupit na vojnu, která se dala 2 roky přežít a z které jsem si přivez spoustu pozitivních zážitků.

Po vojně jsem začal pracovat v Armabetonu v Kralupech nad Vltavou jako technik. A co holky? No před vojnou byly, ale samo nic závazného. Až potom, po vojně, jsem potkal Jitku, holku která mě očarovala a kterou jsem si nakonec vzal. Letos jsme spolu oslavili 30 výročí svatby. Povedly se nám 2 nádherné děti - holka, která už je vdaná a letos ze mě udělala dědu, když přivedla na svět vnuka Lukáše. Syn bydlí ještě s námi, ale také se chystá vylítnout z rodného hnízda.

Mám mnoho zájmů. Rád čtu, modelařím, mám rád zvířata. Od dětství je součástí naší domácnosti vždy nějaký pes, v současnosti kokřice Rita. Jinak od mala mám rybičky, už přes 20 let dvě želvy čtyřprsté. Jako samouk jsem se naučil dělat s PC.

syn Michal a jeho přítelkyně Markéta

Syn Michal a jeho přítelkyně Markéta

dcera Jana a já

dcera Jana a já